مهمه که بدونیم

کافی سازهای ما تیم جوان و پر انرژی با سابقه طولانی در حوزه نوآوری و تولید و خدمات دهی به استارتاپ های ایرانی و خارجی هستند که در اکنون در خدمت شما هستندفرزاد کمالی

فرزاد کمالی مدیر روابط عمومی و مسئول رویدادهای شتابدهنده تریگ‌آپ است. فعالیت سازمانی و رسمی‌اش را در ابتدای سال 1385 در یک شرکت مشاوره مدیریت شروع کرد و تا اواخر سال 1392 بعنوان کارشناس پروژه های شش سیگما درحال کسب تجربه بود.


حمیدرضا علوی

مدیر جوان و خوشفکر تریگ‌آپ دارای تجربه های زیادی هست. مهندس سیدحمیدرضا علوی در ابتدا فعالیت حرفه ای خودش رو در یک شرکت مشاوره مدیریتی آغاز کرد. بعد از چند سال به یکی از هلدینگ های بزرگ دولتی رفت تا از تجربیاتش طی اون چند سال در اجرا بیشتر استفاده کنه.مهدی اسکویی

مهدی اسکویی مدیر اجرائی شتابدهنده تریگ‌آپ، مسئول هماهنگی امور داخلی و نظارت بر تیم‌های شتابدهی تریگ‌آپ هست. مهدی فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد از دانشگاه تهران هست، اما به دلیل علاقه اش به فضای کارآفرینی از سال 1394 فعالیت‌اش را در اکوسیستم کارآفرینی شروع کرده.


محمد صادق سبحانی

محمد صادق سبحانی مدیر سرمایه گذاری شتابدهنده تریگ آپ است. در رشته اقتصاد تحصیل کرده و بیشتر از 7 ساله که تجربه کار کارشناسی در زمینه های ارزیابی ، ارزشگذاری و تدوین طرح کسب وکار در صنعت سرمایه گذاری جسورانه کشور رو داره.